Návrat na hlavní stranu
Program konference
Přihláška
PDF ke stažení
Kontakt

Zveme Vás na konferenci

Humanizace dětských nemocnic v Evropě

kinosál v budově ředitelství FN Motol, Praha
13. listopadu 2008

Pořádají Nadační fond Klíček
a Společnost pro herní práci


Na pozvání Nadačního fondu Klíček přijíždí v listopadu do České republiky paní Peg Belson z Velké Británie, jedna z ústředních postav humanizačních změn, k nimž ve 20. století došlo v dětských nemocnicích v Evropě i daleko za jejími hranicemi.

Využijte této výjimečné příležitosti a přijďte si mimo jiné poslechnout, jak se stalo, že v některých zemích a některých nemocnicích se dnes dětem stoná snáze, než dřív, a že už tam například rodiče pro pečující personál nepředstavují přítěž, ale nenahraditelnou pomoc.

Na závěr konference Nadační fond Klíček ve spolupráci se Společností pro herní práci vyhlásí celostátní soutěž pro všechny, kdo se v našich nemocnicích o hospitalizované děti starají. Hlavní cenou pro nejlepší účastníky soutěže bude na jaře 2009 týdenní studijní cesta do Velké Británie s možností navštívit vybraná pediatrická pracoviště.

Na konferenci i k účasti v soutěži jsou srdečně zváni jak členové personálu, tak rodiče, kteří mají s hospitalizací svých dětí osobní zkušenost. Cena konference je výrazně dotována Nadačním fondem Klíček. Vzhledem k tomu, že počet míst je limitován, doporučujeme zajistit si místo předem.

Účastnický poplatek je při platbě předem 200,- Kč, při platbě na místě v hotovosti 250,- Kč. Platby posílejte na účet 21130111/0100, variabilní symbol si zvolte sami a uveďte jej do přihlášky, abychom Vaši platbu mohli identifikovat.

Přihlášku je možné podat elektronicky,
nebo telefonicky na čísle 774 028 435 (p. Radek Nohál)

O nadačním fondu Klíček | Kontakt | Webmaster
Copyright © 2008 Nadační fond Klíček